Ga naar de inhoud

2022 November – Nederland – Qatar op VOC + Quiz

    Het was een ietwat geïmproviseerde BC meeting, maar zeker niet minder gezellig!! De wedstrijd Nederland – Qatar werd gezamenlijk gekeken in passende outfits. Geweldige Arabische outfits waren te aanschouwen op onze club . Na een klein geluidsprobleem werd de wedstrijd gekeken in een vol clubhuis.

    Met een positief resultaat in de achterzak van menig gewaad, verplaatste de BC zich naar het Pavillion. Daar zou de nu al legendarische Andre Hendriks WK-quiz worden gehouden. Menig deelnemer sprak wederom haar/zijn verbazing en bewondering uit voor de professionele samenstelling van de WK quiz. Na een uiterste uiterst spannende strijd vielen maar liefst drie deelnemers in de prijzen!

    De BC wil Andre Hendriks wederom enorm bedanken voor het samenstellen van een voetbalquiz die zijn weerga niet kent. Vanwege het groot aantal positieve reacties, gaan wij alles in het werk stellen om ook eind dit jaar een Voetbal Kerst Quiz te organiseren.